Institut regenerace

Veronika Loukotová

Tanec je moje láska od malička, je to vyjádření hudby a emocí pohybem, je také mojí terapií, když je mi smutno nebo veselo, když si potřebuji odpočinout, načerpat energii, tak tančím... Orientální tanec jsem měla v povědomí, ale nijak zvlášť jsem se o něj nezajímala, souhra životních událostí mě přivedla na orientální show a řekla jsem si, proč to také nezkusit. A tak mě tento tanec a vše, co s ním souvisí, postupně vtáhl do svého světa, poslouchám hudbu, obdivuji kostýmy, tančím a ve svých letech i soutěžím.

Nejbližší je mi klasický orientální styl – egyptský, miluji improvizaci a také fusion, balet, tango a flamengo.

Absolvovala jsem Rekvalifikační kurz s akreditací MŠMT Lektor orientálního tance u Kathreen Derouet, chtěla jsem poznat tanec víc do hloubky, jeho historii, teorii, hltala jsem diskuzi o formách a vývoji tance, o tanci v Egyptě, o reálném tanečním životě. 


Otevřel se mi další svět, skvělá výuka, nová hudba, noví přátelé, dostala jsem impuls do života - zkusit něco jiného. A cítím zároveň pokoru, chuť se stále učit, a to od těch nejlepších, tancem předat emoce, které právě prožívám já. Za největší ocenění považuji to, že i úplně neznámí lidé přijdou a řeknou, že se jim můj tanec líbil, že poznali příběh, který jsem jim vyprávěla. 

Těším se na hledání jedinečných příběhů tance na našich kurzech. Život je tanec.

Aktuální kurzy

Jméno Místo Úroveň Čas První lekce Zápis
Orientální tanec pro radost v Kolíně
Pozor, kurz již probíhá!
TC Královská Začátečníci Pondělí, 19:15 - 20:30 20.9.2021

kurz

Zapsat se
Orientální tanec pro pokročilé
Pozor, kurz již probíhá!
TC Královská Středně pokročilí Pondělí, 18:00 - 19:15 20.9.2021

kurz

Zapsat se

Copyright © 2010 Institut Regenerace