Institut regenerace

Lubka

Tanec mě doprovází od malička, a tak se není čemu divit, že jsem u něj nadobro zakotvila.

Věnovala jsem se moderní gymnastice, zajímala se i o latinsko-americké a standardní tance, salsu, ale nakonec jsem zůstala věrná orientálnímu tanci. Stala se z něj má srdcová záležitost a neustále se v tomto tanci vzdělávám.

S tancem jsem se seznámila díky jedné paní v Pardubicích, později se přesunul můj zájem do Hradce Králové, kde byla větší možnost účastnit se různých seminářů. Pár let jsem jezdila pouze po seminářích než jsem našla kurzy Sahar, která mě neskonale doplňuje mé vzdělání.

Aktualně profesionálně vystupuji se skupinou Sahar (Dany Minaříkové) po celé ČR a v zahraničí. Díky Sahar se moje obzory rozšířily, dostalo se mi mnoho podnětných informací a vůbec Sahar vděčím za plno možností a příležitostí tančit, vzdělávat se a vstřebávat další informace o tanci.

Své taneční umění si vzlepšuji na kvalitních seminářích plných inspirujících prvků a informací doplňující pochopení jednotlivých stylů. Účastnila jsem se seminářů letkorů zvučných jmen, ale i seminářů méně zvučných jmen, které v ničem ovšem nepokulhávaly za těmi světoznámými. (např. Ashraf Hassan – Egypt, Namire – Itálie, Shereen, Sahar, Eglal, Katka Krejčová, Karolína Idrisová, Delila, Laila, Vendula Uhýrková – CZ a další)

Aktuální kurzy

Jméno Místo Úroveň Čas První lekce Zápis
Zábavné Shaabi pro všechny
Pozor, kurz již probíhá!
Tělocvična Na Chrupavce, Líbeznice Začátečnice a mírně pokročilé Pondělí, 19:30 - 20:45 13.9.2021

kurz

Zapsat se
Zábavné Shaabi RC Parníček Lysá nad Labem Pokročilí Středa, 18:00 - 19:00 29.9.2021

kurz

Zapsat se

Copyright © 2010 Institut Regenerace