Institut regenerace

Karolína

Tanci se věnuji od šesti let, kdy jsem začala chodit na první lekce klasického baletu, u kterého jsem zůstala několik let, než jsem ze zdravotních důvodů musela tanec na čas opustit. Po této nucené pauze jsem se v roce 2009 na dovolené v Egyptě seznámila s orientálním tancem a okamžitě jsem se zamilovala. Tato láska trvá dodnes. Po návratu z dovolené jsem se okamžitě zapsala na kurz orientu a od té doby se mu aktivně věnuji a získávám další vzdělávání v této oblasti. 

Na orientálním tanci nejvíce miluji jeho rozmanitost, a proto se snažím v tanci dále vzdělávat na seminářích u předních českých tanečnic jako jsou Eglal, Shereen, Sahar či Karolína Štraus Idris; a také u zahraničních hvězd jako jsou Jillina Carlano, Nesma, Aisa Lafour, Silvia Brazzolli nebo Salima. 

Ze všeho nejvíce mě baví propojovat orient s dalšími tanečními styly. Mým nejoblíbenějším spojením je orientální flamenco a se svou choreografií jsem si vytančila na soutěži Hvězda orientu 2017 2. místo v kategorii fusion.

Od roku 2012 se věnuji výuce orientálního tance a učím mj. seniorky v Centru aktivizačních programů Prahy 8. S těmito úžasnými dámami nacvičujeme každý rok vystoupení, které nese název Orientální tanečnicí v každém věku.  

Aktuální kurzy

Jméno Místo Úroveň Čas První lekce Zápis
Orientální tanec pro maminky s dětmi v šátku, nosítku či jen tak Studio Dobeška Začátečnice a mírně pokročilé Středa, 12:00 - 13:15 9.1.2019

kurz

Zapsat se
Tančíme v rytmu orientu ZŠ a MŠ Barrandov Začátečníci Pondělí, 19:00 - 20:00 14.1.2019

kurz

Zapsat se
Elegantní orientální tanec, ZŠ a MŠ Barrandov Mírně pokročilí Pondělí, 18:00 - 19:00 14.1.2019

kurz

Zapsat se

Copyright © 2010 Institut Regenerace