Institut regenerace

Dangie

K orientálnímu tanci jsem se dostala před deseti lety úplnou náhodou, když jsem v centru města uviděla plakát... rozhodla jsem se tam zajít podívat. Začalo to jako zajímavá pohybová aktivita a skončilo to jako láska, která mě osvobozuje a zároveň mě nutí se zlepšovat a překonávat různé svoje hranice. Jsem ráda, když se mi to podaří předat dál, když dámy (i pánové!) odcházejí z hodin sice fyzicky unavené, ale spokojené a odpočaté.
Na lekcích vždy začínám rozcvičkou, následují jednotlivé prvky, krátké kombinace i choreografie, v závěru je vždy protažení. Vše vysvětluji i individuálně včetně různých tipů a triků - ve výuce tance čerpám i ze svých ostatních pedagogických zkušeností.
V současné době jsem členkou skupiny Eshta, ale vystupuji i sólově. Ze svých lektorek, které mě v průběhu let vzdělávaly, bych chtěla poděkovat Marcele Kordačové, Eglal, Badriyah, Sheyle, Satine, ze zahraničních Jillině, Dalidě, Danielovi, Kazafymu, Joaně Saahirah a mnohým dalším, se kterými jsem se kdy setkala. Když netančím, dělám jógu. hladím u knížky své dvě kočky a nebo dělám spoustu dalších věcí.

Aktuální kurzy

Jméno Místo Úroveň Čas První lekce Zápis
Orientální tanec pro mírně pokročilé
Pozor, kurz již probíhá!
KD Letňanka - Studio Free Dance Mírně - středně pokročilé Neděle, 19:15 - 20:15 12.9.2021

kurz

Zapsat se
Orientální tanec pro radost
Pozor, kurz již probíhá!
KD Letňanka - Studio Free Dance Začátečnice a mírně pokročilé Neděle, 18:00 - 19:15 12.9.2021

kurz

Zapsat se

Copyright © 2010 Institut Regenerace