Institut regenerace

Zafar

Pro umělecké účely používám pseudonym Zafar, mé pravé jméno je Tomáš Klinger. Orientálnímu tanci jsem se začal věnovat v jabloneckém studiu Tasmina. Záhy jsem se zúčastnil nemála vystoupení nejen v Jablonci nad Nisou a okolí, ale též například v Praze nebo Mladé Boleslavi. S American Tribal Style® a Tribal Fusion jsem se poprvé seznámil díky Youtube a tyto taneční styly mi takřka učarovaly. Nejdříve jsem je studoval u Martiny Viewegové a Kateřiny Havelkové a později jsem se začal vzdělávat také u mnoha významných zahraničních tanečníků a tanečnic, například Kami Liddle, Mardi Love, Illana Rivière, Samanthy Emanuel, Alisy Gurové a mnoha dalších. V soutěži Let's Dance Prague Oriental Competition v roce 2015 jsem vybojoval první místo v kategorii Tribal. Za dosavadní největší taneční úspěch považuji účast na 11. ročníku festivalu Let's Dance, kam jsem byl pozván jako lektor, porotce v soutěži a vystupující na galashow. Rád se vracím ke kořenům, a tak se v současnosti vzdělávám u především u Suhaily Salimpour a jsem držitelem certifikátu Suhaila Salimpour Belly Dance formatlevel 1 a již se moc těším na další intenzivní kurz letos v červnu.

Pokud by Vás zajímalo, co dělám kromě tance, pak vězte, že studuji všeobecné lékařství na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. 

Aktuální kurzy

Jméno Místo Úroveň Čas První lekce Zápis
Orientální tanec - Salimpour technika KD Letňanka - Studio Free Dance Mírně - středně pokročilé Neděle, 18:00 - 19:15 7.3.2021

kurz

Zapsat se

Copyright © 2010 Institut Regenerace