Institut regenerace

Kamila

 

DianaS břišním tancem jsem se poprvé setkala v roce 2004 při cestě po Egyptě. Vystoupení břišní tanečnice na lodi plavící se po Nilu mě nadchlo tak, že jsem se rozhodla břišní tance také vyzkoušet. Začínala jsem téhož roku na Mělníku v kurzech Institutu regenerace pod vedením Soni Macháčkové. Po dvou letech jsem své taneční aktivity přesunula do Prahy a navštěvovala pravidelné lekce Tanečním studiu NABOSO. Doteď své taneční vzdělání prohlubuji na různých seminářích. Z poslední doby jsou to například lekce s českými tanečnicemi Shereen, Badriyah, Kathreen Derouet (Katky Krejčové) a kurz „Profesionální tanečnice“ se Sheylou. Ze zahraničních lektorů jsem měla tu možnost absolvovat semináře u Jilliny, Shalymar nebo Marty Korzun.  

Protože považuji za velmi důležitou nejen praktickou stránku tanců, ale též tu teoretickou, doplňuji si informace o orientálních tancích, jejich vývoji a jednotlivých stylech, nejen z dostupné literatury, ale též díky akcím organizovaným milovnicí folklorních tanců, Sheylou, která pořádá „Dílnu egyptského folkloru“. Svět orientálních tanců mě ve všech ohledech fascinuje a přitahuje a již si bez něj svůj život nedokážu představit.

Ráda také předávám nabyté znalosti a zkušenosti dál. Orientální tance vyučuji od února 2008. Dvakrát do roka také se svými kurzistkami z Černého Mostu jezdím na víkendové taneční soustředění.  

Aktuální kurzy

Jméno Místo Úroveň Čas První lekce Zápis
Podzimní mix pokročilých kombinací
Pozor, kurz již probíhá!
I.N.Spirace Mělník Pokročilí Pondělí, 20:00 - 21:00 13.9.2021

kurz

Zapsat se
Elegantní orientání tanec Právická fakulta Začátečníci Středa, 17:30 - 18:45 6.10.2021

kurz

Zapsat se
Orient fusion Právická fakulta Mix pokročilostí Středa, 18:45 - 19:45 6.10.2021

kurz

Zapsat se

Copyright © 2010 Institut Regenerace