Institut regenerace

Orientální tanec pro radost

Pozor, tento kurz již běží. I přesto je možné se na kurz zapsat.

Dne 15.9.2021 (Středa) začíná první lekce kurzu "Orientální tanec pro radost". Tento kurz má úroveň "Začátečnice a mírně pokročilé". Kurz bude probíhat v prostorách Městský bazén Čelákovice - taneční sál se zrcadly. Tento kurz obsahuje 12 souvislých lekcí a jeho cena je 1990,- Kč.

 Pro začátečníky je dobré mít na lekci jednoduchý penízkový šátek (po domluvě mohu i zařídit), který nám pomůže k lepší koordinaci boků, legíny pro správnou práci kolen a nohou, sálové taneční piškoty (sálovou měkkou obuv, případně silnější ponožky) a hodně pití.

Taneční lekce začíná rozcvičkou se zaměřením na rovná záda a postupným zahřátím (aktivací) všech svalů. Následně věnujeme pár minut na precizní práci nohou a ladnou chůzi a pokračujeme základními prvky orientálního tance (kroužky, shimmy, vlny, izolace apod.) s vysvětlením. Ráda se věnuji i prvkům na základě dotazů či ujasnění techniky. Jednotlivé prvky procvičujeme následně v kombinacích, ze kterých postupně vzniká taneční choreografie. Na konci lekce následuje zklidnění a protažení celého těla a najednou je konec. Tak zase příště, budu se těšit 😊

 

Lekce se nekoná 27.10.2021 a 17.11.2021.

  • Pro koho: Začátečnice a mírně pokročilé
  • První lekce: 15.9.2021
  • Poslední lekce: 15.12.2021
  • Čas: vždy v(e) Středa, 18:00 - 19:15
  • Kde: Městský bazén Čelákovice - taneční sál se zrcadly
  • Cena kurzu: 1990,- Kč.
  • Počet lekcí: 12


Výuka probíhá v prostoru:

Městský bazén Čelákovice - taneční sál se zrcadly
Sady 17. listopadu 1753
250 88 Čelákovice

Jak se k nám dostanete:

Kurzy orientálních tanců probíhají ve velmi prostorné a příjemné tělocvičně v Městském bazénu.

Pro dopravu autem udáváme GPS: 50°9'39.568"N, 14°45'1.689"E

Od vlaku a autobusu č. 405 a 443 rovně po ulici Masarykova, zahnout vlevo do ulice Petra Jilemnického, poté vpravo do ulice Havlíčkova, nakonec vlevo do ulice v V Rybníčkách, (celkem cca 520 m).

Od Náměstí 5. května 200 m ulicí Sady 17. listopadu.

Městský bazén je situován uprostřed příjemného parku, vedle Kulturního domu. Vstup do objektu je z protější strany, než z jaké se k bazénu přichází. Tělocvična je vlevo od recepce.

 

Taneční prostory:

Na zemi je příjemné lino. Jako obuv doporučujeme sálové taneční piškoty, sálovou měkkou obuv, případně silnější ponožky.

K dispozici je omezené množství karimatek. Na závěrečné protažení tedy doporučujeme nosit karimatky vlastní.

K dispozici jsou sprchy.

 

 

 

 

Podrobné informace ohledně přihlašování a placení kurzovného.

Copyright © 2010 Institut Regenerace